Panasonic 330μF Electrolytic Capacitor 10V dc, Surface Mount - EEETP1A331AP
RS kataloški broj:: 726-9811robna marka: PanasonicProizvođački broj:: EEETP1A331AP
Capacitance
330µF
Voltage
10V dc
Mounting Type
Surface Mount
Technology
Electrolytic
Dimensions
10 (Dia.) x 10.2mm
Height
10.2mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Diameter
10mm
Maximum Operating Temperature
+125°C
Lifetime
3000h
Lead Pitch
4.6mm
Leakage Current
33 μA
Tolerance
±20%
Equivalent Series Resistance
150mΩ
Series
TP SMD
Polarised
Polar
Ripple Current
500mA
Detalji o proizvodu
TP High Temperature Reflow Series
SMT 125°C
Cijena na upit
komadno (u pakiranju od 5) (bez PDV-a)
Cijena na upit
Capacitance
330µF
Voltage
10V dc
Mounting Type
Surface Mount
Technology
Electrolytic
Dimensions
10 (Dia.) x 10.2mm
Height
10.2mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Diameter
10mm
Maximum Operating Temperature
+125°C
Lifetime
3000h
Lead Pitch
4.6mm
Leakage Current
33 μA
Tolerance
±20%
Equivalent Series Resistance
150mΩ
Series
TP SMD
Polarised
Polar
Ripple Current
500mA
Detalji o proizvodu
SMT 125°C