Panasonic 560 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 2 V dc, Surface - EEFKZ0D561RB Surface Mount
brand-logo
Prikaži sve u Kondenzatori-aluminijski
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
Panasonic
Capacitance
560μF
Product Type
Aluminium Electrolytic Capacitor
Construction
Conductive Polymer Aluminium Solid
Mount Type
Surface
Packaging
3000 pieces
Polarity
Positive
Minimum Operating Temperature
-55°C
Termination Type
Surface Mount
Maximum Operating Temperature
125°C
Lifetime
5500 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance
±20 %
Equivalent Series Resistance ESR
3mΩ
Automotive Standard
No
Series
KZ
Dissipation Factor
0.1%
Zemlja podrijetla
Japan
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Odaberite vrstu pakiranja
Odaberite vrstu pakiranja
količinajedinična cijenaPo traka
Proizvođač
Panasonic
Capacitance
560μF
Product Type
Construction
Mount Type
Surface
Packaging
3000 pieces
Polarity
Positive
Minimum Operating Temperature
-55°C
Termination Type
Surface Mount
Maximum Operating Temperature
125°C
Lifetime
5500 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance
±20 %
3mΩ
Automotive Standard
No
Series
KZ
Dissipation Factor
0.1%