Panasonic 2200 μF Capacitor 10 V dc, Through Hole - EEUFC1A222L Radial Lead
Capacitance
2200μF
Mount Type
Through Hole
Packaging
Bag
Height
30mm
Length
30mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
3000 h
Tolerance
±20 %
Equivalent Series Resistance ESR
35mΩ
Series
FC Radial
Dissipation Factor
8%
Detalji o proizvodu
FC Series 1800μF - 15000μF
Odaberite vrstu pakiranja
Odaberite vrstu pakiranja
količinajedinična cijenaPo pakiranje
Capacitance
2200μF
Mount Type
Through Hole
Packaging
Bag
Height
30mm
Length
30mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
3000 h
Tolerance
±20 %
35mΩ
Series
FC Radial
Dissipation Factor
8%
Detalji o proizvodu
FC Series 1800μF - 15000μF