Panasonic 2200μF Aluminium Electrolytic Capacitor 16V dc, Through Hole - EEUFC1C222
RS kataloški broj:: 107-9615robna marka: PanasonicProizvođački broj:: EEUFC1C222
Capacitance
2200µF
Voltage
16V dc
Mounting Type
Through Hole
Technology
Aluminium Electrolytic
Dimensions
12.5 (Dia.) x 25mm
Height
25mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Diameter
12.5mm
Maximum Operating Temperature
+105°C
Lifetime
5000h
Lead Pitch
5mm
Ripple Current
1.945A
Tolerance
±20%
Series
FC Radial
Equivalent Series Resistance
30mΩ
Detalji o proizvodu
FC Series 1800μF - 15000μF
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
Panasonic 2200 μF Capacitor 16 V dc, Through Hole - EEUFC1C222 Radial Lead
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Cijena na upit
komadno (u vrećici od 100) (bez PDV-a)
Cijena na upit
Možda će vas zanimati
Capacitance
2200µF
Voltage
16V dc
Mounting Type
Through Hole
Technology
Aluminium Electrolytic
Dimensions
12.5 (Dia.) x 25mm
Height
25mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Diameter
12.5mm
Maximum Operating Temperature
+105°C
Lifetime
5000h
Lead Pitch
5mm
Ripple Current
1.945A
Tolerance
±20%
Series
FC Radial
Equivalent Series Resistance
30mΩ
Detalji o proizvodu
FC Series 1800μF - 15000μF