Panasonic 56μF Electrolytic Aluminium Electrolytic Capacitor 50V dc, Through Hole - EEUFC1H560
RS kataloški broj:: 572-445robna marka: PanasonicProizvođački broj:: EEUFC1H560
Capacitance
56µF
Voltage
50V dc
Mounting Type
Through Hole
Technology
Electrolytic
Dimensions
6.3 (Dia.) x 15mm
Height
15mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Diameter
6.3mm
Maximum Operating Temperature
+105°C
Lead Pitch
2.5mm
Lifetime
1000h
Tolerance
±20%
Equivalent Series Resistance
400mΩ
Series
FC Radial
Ripple Current
360mA
Leakage Current
3 μA
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
Panasonic 56 μF Capacitor 50 V dc, Radial, Through Hole - EEUFR1H560 Radial Lead
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Cijena na upit
komadno (u pakiranju od 5) (bez PDV-a)
Odaberite vrstu pakiranja
Cijena na upit
Odaberite vrstu pakiranja
Možda će vas zanimati
Capacitance
56µF
Voltage
50V dc
Mounting Type
Through Hole
Technology
Electrolytic
Dimensions
6.3 (Dia.) x 15mm
Height
15mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Diameter
6.3mm
Maximum Operating Temperature
+105°C
Lead Pitch
2.5mm
Lifetime
1000h
Tolerance
±20%
Equivalent Series Resistance
400mΩ
Series
FC Radial
Ripple Current
360mA