Panasonic 820 μF Capacitor 50 V dc, Radial, Through Hole - EEUFC1H821L Radial Lead
RS kataloški broj:: 572-316robna marka: PanasonicProizvođački broj:: EEUFC1H821L
Capacitance
820μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
35mm
Length
35mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
5000 h
Tolerance
±20 %
Equivalent Series Resistance ESR
34mΩ
Series
FC Radial
Dissipation Factor
8%
Detalji o proizvodu
FC Series 820μF - 1500μF
Odaberite vrstu pakiranja
Capacitance
820μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
35mm
Length
35mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
5000 h
Tolerance
±20 %
34mΩ
Series
FC Radial
Dissipation Factor
8%
Detalji o proizvodu
FC Series 820μF - 1500μF