Panasonic 180 μF Capacitor 63 V dc, Through Hole - EEUFC1J181 Radial Lead
RS kataloški broj:: 315-0978robna marka: PanasonicProizvođački broj:: EEUFC1J181
Capacitance
180μF
Mount Type
Through Hole
Packaging
Ammo Pack
Height
20mm
Length
20mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
3000 h
Tolerance
±20 %
Equivalent Series Resistance ESR
147mΩ
Series
FC Radial
Dissipation Factor
8%
Detalji o proizvodu
FC Series 120μF - 270μF
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
Panasonic 180 μF Through Hole Polymer Capacitor, 20 V dc
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Odaberite vrstu pakiranja
Možda će vas zanimati
Capacitance
180μF
Mount Type
Through Hole
Packaging
Ammo Pack
Height
20mm
Length
20mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
3000 h
Tolerance
±20 %
147mΩ
Series
FC Radial
Dissipation Factor
8%
Detalji o proizvodu
FC Series 120μF - 270μF