Panasonic 100 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 35 V dc, Radial, Through Hole - EEUFC1V101 Radial Leadrobna marka: Panasonic
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Cijena na upit
komadno (u pakiranju od 10) (bez PDV-a)
Capacitor, electrolytic, radial, 105CFC, 35V, 100uF
Cijena na upit
Možda će vas zanimati
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
PanasonicMožda će vas zanimati