RS kataloški broj:: 414-9301robna marka: PanasonicProizvođački broj:: EEUFC1V471
Panasonic
Možda će vas zanimati
Panasonic 470 μF Capacitor 35 V dc, Through Hole - EEUFC1V471 Radial Lead
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Cijena na upit
komadno (u pakiranju od 10) (bez PDV-a)
Capacitor, electrolytic, radial, 105CFC, 35V, 470uF
Cijena na upit
Možda će vas zanimati
Panasonic