Panasonic 1500 μF Capacitor 6.3 V dc, Radial, Through Hole - EEUFK0J152L Radial Lead
RS kataloški broj:: 571-098robna marka: PanasonicProizvođački broj:: EEUFK0J152L
Capacitance
1500μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Height
20mm
Polarity
Polar
Length
20mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Pin Count
2
Termination Type
Radial Lead
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
3.5mm
Lifetime
3000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance
±20 %
Series
FK Radial
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%
Zemlja podrijetla
Malaysia
Detalji o proizvodu
FK Series 6.3 V to 16 V
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
Panasonic 1500 μF Capacitor 6.3 V dc, Through Hole - EEUFC0J152 Radial Lead
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
količinajedinična cijenaPo pakiranje
Možda će vas zanimati
Capacitance
1500μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Height
20mm
Polarity
Polar
Length
20mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Pin Count
2
Termination Type
Radial Lead
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
3.5mm
Lifetime
3000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance
±20 %
Series
FK Radial
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%
Zemlja podrijetla
Malaysia
Detalji o proizvodu
FK Series 6.3 V to 16 V