Panasonic 180 μF Capacitor 35 V dc, Radial, Through Hole - EEUFK1V181 Radial Lead
RS kataloški broj:: 571-559robna marka: PanasonicProizvođački broj:: EEUFK1V181
Capacitance
180μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Height
11.5mm
Length
11.5mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
3.5mm
Lifetime
3000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
63μA
Tolerance
±20 %
Series
FK Radial
Dissipation Factor
8%
Detalji o proizvodu
FK Series 25 V to 35 V
Odaberite vrstu pakiranja
Odaberite vrstu pakiranja
količinajedinična cijenaPo pakiranje
Capacitance
180μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Height
11.5mm
Length
11.5mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
3.5mm
Lifetime
3000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
63μA
Tolerance
±20 %
Series
FK Radial
Dissipation Factor
8%
Detalji o proizvodu
FK Series 25 V to 35 V