Panasonic 1000 μF Capacitor 6.3 V dc, Radial, Through Hole - EEUFM0J102 Radial Lead
Capacitance
1000μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Height
12.5mm
Length
12.5mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
4000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
63μA
Tolerance
±20 %
Series
FM-A
Dissipation Factor
8%
Detalji o proizvodu
FM Series 6.3 V to 16 V
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
Nichicon 1000 μF Capacitor 6.3 V dc, Radial, Through Hole Radial Lead
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Odaberite vrstu pakiranja
Odaberite vrstu pakiranja
Možda će vas zanimati
Capacitance
1000μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Height
12.5mm
Length
12.5mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
4000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
63μA
Tolerance
±20 %
Series
FM-A
Dissipation Factor
8%
Detalji o proizvodu
FM Series 6.3 V to 16 V