Panasonic 1800 μF Capacitor 10 V dc, Through Hole - EEUFR1A182 Radial Lead
Capacitance
1800μF
Mount Type
Through Hole
Height
20mm
Length
20mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
10000 h
Leakage Current
180μA
Tolerance
±20 %
Series
FR Radial
Dissipation Factor
8%
Detalji o proizvodu
FR Series 6.3 V to 25 V
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
Panasonic 1800 μF Capacitor 10 V dc, Through Hole Radial Lead
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Odaberite vrstu pakiranja
Odaberite vrstu pakiranja
Možda će vas zanimati
Capacitance
1800μF
Mount Type
Through Hole
Height
20mm
Length
20mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
10000 h
Leakage Current
180μA
Tolerance
±20 %
Series
FR Radial
Dissipation Factor
8%
Detalji o proizvodu
FR Series 6.3 V to 25 V