Panasonic 220 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 16 V dc, Through Hole - EEUFR1C221B Radial Lead
brand-logo
Prikaži sve u Kondenzatori-aluminijski
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
Panasonic
Capacitance
220μF
Product Type
Aluminium Electrolytic Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Through Hole
Packaging
Tape
Polarity
Polar
Length
11.2mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pin Count
2
Termination Type
Radial Lead
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
5000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
35.2μA
Tolerance
±20 %
Series
FR-A
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
200%
Zemlja podrijetla
Malaysia
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Proizvođač
Panasonic
Capacitance
220μF
Product Type
Construction
Radial Can
Mount Type
Through Hole
Packaging
Tape
Polarity
Polar
Length
11.2mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pin Count
2
Termination Type
Radial Lead
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
5000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
35.2μA
Tolerance
±20 %
Series
FR-A
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
200%