Panasonic 2700 μF Capacitor 16 V dc, Radial, Through Hole - EEUFR1C272 Radial Lead
Capacitance
2700μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Height
25mm
Length
25mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
10000 h
Leakage Current
432μA
Tolerance
±20 %
Series
FR
Dissipation Factor
8%
Zemlja podrijetla
Malaysia
Detalji o proizvodu
FR Series 6.3 V to 25 V
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
RS PRO 2700 μF Capacitor 16 V dc, Through Hole Radial Lead
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Možda će vas zanimati
Capacitance
2700μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Height
25mm
Length
25mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
10000 h
Leakage Current
432μA
Tolerance
±20 %
Series
FR
Dissipation Factor
8%
Zemlja podrijetla
Malaysia
Detalji o proizvodu
FR Series 6.3 V to 25 V