Panasonic 100 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 50 V dc, Radial, Through Hole - EEUFR1H101 Radial Lead
Capacitance
100μF
Product Type
Aluminium Electrolytic Capacitor
Mount Type
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Height
11.5mm
Length
11.5mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
3.5mm
Lifetime
6000 h
Leakage Current
50μA
Tolerance
±20 %
Series
FR-A
Dissipation Factor
200%
Zemlja podrijetla
Malaysia
Detalji o proizvodu
FR Series 35 V to 63 V
RS PRO 100 μF Capacitor 50 V dc, Through Hole Radial Lead
RS kataloški broj:181-5366robna markaRS PRO
komadno (u pakiranju od 50) (bez PDV-a)
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Odaberite vrstu pakiranja
Odaberite vrstu pakiranja
Možda će vas zanimati
Capacitance
100μF
Product Type
Mount Type
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Height
11.5mm
Length
11.5mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
3.5mm
Lifetime
6000 h
Leakage Current
50μA
Tolerance
±20 %
Series
FR-A
Dissipation Factor
200%
Zemlja podrijetla
Malaysia
Detalji o proizvodu
FR Series 35 V to 63 V