Panasonic 100 μF Capacitor 100 V dc, Through Hole - EEUFR2A101 Radial Lead
Capacitance
100μF
Mount Type
Through Hole
Packaging
Bag
Polarity
Polar
Height
20mm
Length
20mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
10000 h
Lead Pitch
5mm
Leakage Current
0μA
Tolerance
±20 %
Dissipation Factor
8%
Detalji o proizvodu
FR Series 35 V to 63 V
Odaberite vrstu pakiranja
Odaberite vrstu pakiranja
količinajedinična cijenaPo pakiranje
Capacitance
100μF
Mount Type
Through Hole
Packaging
Bag
Polarity
Polar
Height
20mm
Length
20mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
10000 h
Lead Pitch
5mm
Leakage Current
0μA
Tolerance
±20 %
Dissipation Factor
8%
Detalji o proizvodu
FR Series 35 V to 63 V