Panasonic 1200 μF Capacitor 16 V dc, Through Hole - EEUFS1C122L Radial Lead
brand-logo
Prikaži sve u Kondenzatori-aluminijski
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
Panasonic
Product Type
Capacitor
Capacitance
1200μF
Construction
Radial Can
Mount Type
Through Hole
Packaging
Bag
Height
20mm
Polarity
Polar
Length
20mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Termination Type
Radial Lead
Pin Count
2
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
9000 h
Standards/Approvals
RoHS
Lead Pitch
3.5mm
Automotive Standard
AEC-Q200
Series
FS
Leakage Current
0μA
Tolerance
±20 %
Dissipation Factor
0.16%
Zemlja podrijetla
Malaysia
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
količinajedinična cijenaPo kutija
Proizvođač
Panasonic
Product Type
Capacitor
Capacitance
1200μF
Construction
Radial Can
Mount Type
Through Hole
Packaging
Bag
Height
20mm
Polarity
Polar
Length
20mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Termination Type
Radial Lead
Pin Count
2
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
9000 h
Standards/Approvals
RoHS
Lead Pitch
3.5mm
Automotive Standard
AEC-Q200
Series
FS
Leakage Current
0μA
Tolerance
±20 %
Dissipation Factor
0.16%