Panasonic 1800 μF Capacitor 16 V dc, Radial, Through Hole - EEUFS1C182 Radial Lead
Capacitance
1800μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Height
20mm
Length
20mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
10000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
0μA
Tolerance
±20 %
Dissipation Factor
0.16%
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
Panasonic 1800 μF Capacitor 16 V dc, Through Hole Radial Lead
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
količinajedinična cijenaPo kutija
Možda će vas zanimati
Capacitance
1800μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Height
20mm
Length
20mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
10000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
0μA
Tolerance
±20 %
Dissipation Factor
0.16%
Zemlja podrijetla
Malaysia