Panasonic 1000 μF Capacitor 10 V dc, Radial, Through Hole - EEUHD1A102 Radial Lead
RS kataloški broj:: 744-1975robna marka: PanasonicProizvođački broj:: EEUHD1A102
brand-logo
Prikaži sve u Kondenzatori-aluminijski
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
Panasonic
Capacitance
1000μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Height
12.5mm
Polarity
Polar
Length
12.5mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Pin Count
2
Termination Type
Radial Lead
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance
±20 %
Series
HD
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%
Detalji o proizvodu
HD Series Panasonic
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
količinajedinična cijenaPo pakiranje
Proizvođač
Panasonic
Capacitance
1000μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Height
12.5mm
Polarity
Polar
Length
12.5mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Pin Count
2
Termination Type
Radial Lead
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance
±20 %
Series
HD
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%