Phoenix Contact PLC-OSC-LPE-24DC/48DC/100 Solid State Interface Relay 3V dc, 48 V dc DIN Rail Screw
RS kataloški broj:: 851-6578robna marka: Phoenix ContactProizvođački broj:: 2903171
Proizvođač
Phoenix Contact
Mounting Type
DIN Rail
Terminal Type
Screw
Depth
86mm
Series
PLC-OSC-LPE-24DC/48DC/100
Height
80mm
Length
6.2mm
Maximum Operating Temperature
+60°C
Dimensions
6.2 x 86 x 80mm
Minimum Operating Temperature
-25°C
Operating Temperature Range
-25 → +60°C
Manufacturer Part No.
Zemlja podrijetla
Germany
Detalji o proizvodu
PLC-OSC Interface Relay
Approvals
CUL, GL, UL
Standards
IEC 60664, EN 50178, IEC 62103
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
količinajedinična cijena
Proizvođač
Phoenix Contact
Mounting Type
DIN Rail
Terminal Type
Screw
Depth
86mm
Series
PLC-OSC-LPE-24DC/48DC/100
Height
80mm
Length
6.2mm
Maximum Operating Temperature
+60°C
Dimensions
6.2 x 86 x 80mm
Minimum Operating Temperature
-25°C
Operating Temperature Range
-25 → +60°C