Phoenix Contact PLC-OSC- 12DC/300DC/1 Solid State Interface Relay 12V dc, 300 V dc DIN Rail Screw
RS kataloški broj:: 801-7889robna marka: Phoenix ContactProizvođački broj:: 2980665
Proizvođač
Phoenix Contact
Mounting Type
DIN Rail
Terminal Type
Screw
Series
PLC-OSC- 12DC/300DC/1
Height
80mm
Manufacturer Part No.
Zemlja podrijetla
Germany
Detalji o proizvodu
Phoenix Contact PLC-OSC Series
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
količinajedinična cijena
Proizvođač
Phoenix Contact
Mounting Type
DIN Rail
Terminal Type
Screw
Series
PLC-OSC- 12DC/300DC/1
Height
80mm