Renesas Electronics ISL22316WFU10Z-TK Digital Potentiometer 128-Position 10 kΩ Linear 10-Pin MSOP
RS kataloški broj:: 262-7224robna marka: Renesas ElectronicsProizvođački broj:: ISL22316WFU10Z-TK
brand-logo
Prikaži sve u Digital Potentiometers
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Product Type
Digital Potentiometer
Resistance
10kΩ
Number of Positions
128
Taper Type
Linear
Temperature Coefficient
±80 ppm/°C
Memory Type
Non-Volatile
Interface Type
I2C
Package Type
MSOP
Minimum Supply Voltage
2.7V
Pin Count
10
Maximum Supply Voltage
5.5V
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
125°C
Width
0.85 mm
Length
3mm
Height
3mm
Standards/Approvals
RoHS
Series
ISL22316
Automotive Standard
No
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Product Type
Digital Potentiometer
Resistance
10kΩ
Number of Positions
128
Taper Type
Linear
Temperature Coefficient
±80 ppm/°C
Memory Type
Non-Volatile
Interface Type
I2C
Package Type
MSOP
Minimum Supply Voltage
2.7V
Pin Count
10
Maximum Supply Voltage
5.5V
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
125°C
Width
0.85 mm
Length
3mm
Height
3mm