Renesas Electronics X9C103SZ Digital Potentiometer 100-Position 10 kΩ Linear 1-Channel 8-Pin SOIC
RS kataloški broj:: 921-5349robna marka: Renesas ElectronicsProizvođački broj:: X9C103SZ
brand-logo
Prikaži sve u Digital Potentiometers
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Product Type
Digital Potentiometer
Resistance
10kΩ
Taper Type
Linear
Temperature Coefficient
300 ppm/°C
Memory Type
Non-Volatile
Number of Pots per Package
1
Mount Type
Surface
Interface Type
Serial-3 Wire
Package Type
SOIC
Minimum Supply Voltage
5V
Pin Count
8
Maximum Supply Voltage
5V
Minimum Operating Temperature
0°C
Maximum Operating Temperature
70°C
Length
5mm
Height
1.5mm
Standards/Approvals
No
Series
X9C10
Automotive Standard
No
Detalji o proizvodu
Digital Potentiometer, Intersil
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Odaberite vrstu pakiranja
Odaberite vrstu pakiranja
količinajedinična cijenaPo pakiranje
Možda će vas zanimati
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Product Type
Digital Potentiometer
Resistance
10kΩ
Taper Type
Linear
Temperature Coefficient
300 ppm/°C
Memory Type
Non-Volatile
Number of Pots per Package
1
Mount Type
Surface
Interface Type
Serial-3 Wire
Package Type
SOIC
Minimum Supply Voltage
5V
Pin Count
8
Maximum Supply Voltage
5V
Minimum Operating Temperature
0°C
Maximum Operating Temperature
70°C
Length
5mm
Height
1.5mm