TDK-Lambda Switching Power Supply, CUS400M-36/AX5 2 Output 36V dc, 6.94A, 400 W, Input 85V ac to 264V ac
RS kataloški broj:: 209-5787robna marka: TDK-LambdaProizvođački broj:: CUS400M-36/AX5
brand-logo
Prikaži sve u Switching Power Supplies
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
TDK-Lambda
Product Type
Switching Power Supply
Maximum Output Voltage
36V dc
Number of Outputs
2
Mount Type
Panel
Power
400W
Minimum Operating Temperature
-20°C
SMPS Output Current
6.94A
Maximum Operating Temperature
70°C
Length
198mm
Depth
198mm
Weight
440g
Width
128mm
Standards/Approvals
Efficiency
90%
Maximum Input Voltage
264V ac
Series
CUS400M
Output Current
6.94A
Hazardous Area Certification
No
Minimum Input Voltage
85V ac
Zemlja podrijetla
United Kingdom
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
količinajedinična cijena
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
TDK-Lambda
Product Type
Switching Power Supply
Maximum Output Voltage
36V dc
Number of Outputs
2
Mount Type
Panel
Power
400W
Minimum Operating Temperature
-20°C
SMPS Output Current
6.94A
Maximum Operating Temperature
70°C
Length
198mm
Depth
198mm
Weight
440g
Width
128mm
Standards/Approvals
Efficiency
90%
Maximum Input Voltage
264V ac
Series
CUS400M
Output Current
6.94A
Hazardous Area Certification
No
Minimum Input Voltage
85V ac