TDK-Lambda, HWS1500-15, 100A
RS kataloški broj:: 177-848robna marka: TDK-LambdaProizvođački broj:: HWS1500-15
brand-logo
Prikaži sve u Switching Power Supplies
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
TDK-Lambda
Number of Outputs
1
SMPS Output Current
100A
Zemlja podrijetla
Malaysia
Detalji o proizvodu
15W to 1500W HWS Series
Approvals
UL recognised, CSA certified
Standards
UL508 UL 60950-1, CSA 60950-1, EN 60950-1, EN 50178
Možda će vas zanimati
MEAN WELL, RSP-1500-15, 100A
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
TDK-Lambda, HWS1500-15, 100A
TDK-Lambda, HWS1500-15, 100A
količinajedinična cijena
Možda će vas zanimati
MEAN WELL, RSP-1500-15, 100A
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
TDK-Lambda
Number of Outputs
1
SMPS Output Current
100A
Zemlja podrijetla
Malaysia
Detalji o proizvodu
15W to 1500W HWS Series