TDK-Lambda, NV1-350TT-C
RS kataloški broj:: 479-6733robna marka: TDK-LambdaProizvođački broj:: NV1-350TT-C
brand-logo
Prikaži sve u Switching Power Supplies
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
TDK-Lambda
Width
76mm
Zemlja podrijetla
United Kingdom
Detalji o proizvodu
175W & 350W Universal Input, Single/Multi Output, NV Power Series