TDK-Lambda, ZWS30B-12/A, 2.5A
RS kataloški broj:: 126-3501robna marka: TDK-LambdaProizvođački broj:: ZWS30B-12/A
brand-logo
Prikaži sve u Switching Power Supplies
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
TDK-Lambda
SMPS Output Current
2.5A
Width
26.5mm
Zemlja podrijetla
Malaysia
Detalji o proizvodu
TDK Lambda ZWS-B Series 10 W to 30 W Switch Mode Power Supplies
The TDK Lambda ZWS-B series is a range of very reliable Single Output Power supplies. These Switch Mode Power supplies are 30% smaller than the previous generation. The ZWS-B series of Single Output Power Supplies have a No Load input Power ˂0.5 W and are suitable for Green Products. Ideal in applications like LED, Industrial, Testing and Broadcasting.
Switch Mode - TDK-Lambda
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
TDK-Lambda, ZWS30B-12/A, 2.5A
TDK-Lambda, ZWS30B-12/A, 2.5A
Proizvođač
TDK-Lambda
SMPS Output Current
2.5A
Width
26.5mm
Zemlja podrijetla
Malaysia
Detalji o proizvodu