TE Connectivity 20 Ω Wirewound Wirewound Resistor 4 W 0.05 % EP4WSS20RJ
RS kataloški broj:: 272-2527robna marka: TE ConnectivityProizvođački broj:: EP4WSS20RJ
brand-logo
Prikaži sve u Through Hole Resistors
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
TE Connectivity
Resistance
20Ω
Product Type
Wirewound Resistor
Power Rating
4W
Resistor Type
Power
Tolerance ±
0.05%
Packaging
Ammo Pack
Axial/Radial
Axial
Voltage
500V
Technology
Wirewound
Series
EP
Automotive Standard
No
Package/Case
1000
Pin Count
2
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
155°C
Length
15.5mm
Diameter
5.5mm
Standards/Approvals
RoHS
Lead Diameter
0.7mm
Zemlja podrijetla
Thailand
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Odaberite vrstu pakiranja
Odaberite vrstu pakiranja
količinajedinična cijenaPo traka
Proizvođač
TE Connectivity
Resistance
20Ω
Product Type
Wirewound Resistor
Power Rating
4W
Resistor Type
Power
Tolerance ±
0.05%
Packaging
Ammo Pack
Axial/Radial
Axial
Voltage
500V
Technology
Wirewound
Series
EP
Automotive Standard
No
Package/Case
1000
Pin Count
2
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
155°C
Length
15.5mm
Diameter
5.5mm
Standards/Approvals
RoHS
Lead Diameter
0.7mm