TE Connectivity 2.2 Ω Wirewound Resistor 7 W 5 % ER582R2JT
RS kataloški broj:: 199-6435robna marka: TE ConnectivityProizvođački broj:: ER582R2JT
brand-logo
Prikaži sve u Through Hole Resistors
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
TE Connectivity
Resistance
2.2Ω
Product Type
Resistor
Power Rating
7W
Resistor Type
Power
Packaging
Ammo Pack
Tolerance ±
5%
Axial/Radial
Axial
Voltage
200V
Technology
Wirewound
Series
ER58
Automotive Standard
No
Pin Count
2
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
200°C
Length
22.2mm
Diameter
8mm
Standards/Approvals
No
Width
8mm
Temperature Coefficient
+60 ppm/°C
Detalji o proizvodu
ER58 Series, Axial
Silicone Coated Axial
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
Welwyn 2.2Ω Wire Wound Wirewound Resistor 7W ±5% W22-2R2JI
Cijena na upitkomadno (u pakiranju od 5) (bez PDV-a)
Vishay 2.2Ω Wire Wound Resistor 7W ±5% RWM06222R20JA15E1
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Odaberite vrstu pakiranja
Odaberite vrstu pakiranja
količinajedinična cijenaPo pakiranje
Možda će vas zanimati
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
TE Connectivity
Resistance
2.2Ω
Product Type
Resistor
Power Rating
7W
Resistor Type
Power
Packaging
Ammo Pack
Tolerance ±
5%
Axial/Radial
Axial
Voltage
200V
Technology
Wirewound
Series
ER58
Automotive Standard
Pin Count
2
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
200°C
Length
22.2mm
Diameter
8mm
Standards/Approvals
Width
8mm
Temperature Coefficient
+60 ppm/°C