TE Connectivity 220 Ω Ceramic Through Hole Fixed Resistor 2 W 10 % HPCR0819AK220RST
RS kataloški broj:: 240-5964robna marka: TE ConnectivityProizvođački broj:: HPCR0819AK220RST
brand-logo
Prikaži sve u Through Hole Resistors
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
TE Connectivity
Resistance
220Ω
Product Type
Through Hole Fixed Resistor
Power Rating
2W
Resistor Type
Power
Tolerance ±
10%
Axial/Radial
Axial
Technology
Ceramic
Series
HPCR
Automotive Standard
No
Pin Count
2
Length
19.1mm
Diameter
6.35mm
Standards/Approvals
EU, RoHS
Width
7.9mm
Temperature Coefficient
0 to -800 ppm/°C
Zemlja podrijetla
Mexico
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
količinajedinična cijena
Proizvođač
TE Connectivity
Resistance
220Ω
Product Type
Through Hole Fixed Resistor
Power Rating
2W
Resistor Type
Power
Tolerance ±
10%
Axial/Radial
Axial
Technology
Ceramic
Series
HPCR
Automotive Standard
No
Pin Count
2
Length
19.1mm
Diameter
6.35mm
Standards/Approvals
EU, RoHS
Width
7.9mm