TE Connectivity HSA5015RJ
RS kataloški broj:: 720-5246robna marka: TE ConnectivityProizvođački broj:: HSA5015RJ
brand-logo
Prikaži sve u Chassis Mount Resistors
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
TE Connectivity
Packaging
Tray
Temperature Coefficient
�50 ppm/�C
Zemlja podrijetla
India
Detalji o proizvodu
50W Aluminium housed wirewound resistor, HSA Series
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
RS PRO, 15 Ω 50 W Wirewound Chassis Mount Resistor ±5 %
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
TE Connectivity HSA5015RJ
Odaberite vrstu pakiranja
TE Connectivity HSA5015RJ
Odaberite vrstu pakiranja
količinajedinična cijena
Možda će vas zanimati
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
TE Connectivity
Packaging
Tray
Temperature Coefficient
�50 ppm/�C
Zemlja podrijetla
India
Detalji o proizvodu