TE Connectivity 82 Ω Wirewound Resistor 7 W 5 % SBCHE682RJ
RS kataloški broj:: 206-0931robna marka: TE ConnectivityProizvođački broj:: SBCHE682RJ
brand-logo
Prikaži sve u Through Hole Resistors
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
TE Connectivity
Resistance
82Ω
Product Type
Resistor
Power Rating
7W
Resistor Type
Power
Tolerance ±
5%
Packaging
Box
Axial/Radial
Axial
Technology
Wirewound
Series
SBC
Automotive Standard
No
Pin Count
2
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
350°C
Length
38mm
Height
8mm
Standards/Approvals
No
Width
7mm
Temperature Coefficient
+200 ppm/°C
Zemlja podrijetla
India
Detalji o proizvodu
SBC Series 7W, Axial
Ceramic Wirewound, Axial - 1W to 17W
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
RES W/W 7W 82 OHM
Cijena na upitkomadno (bez PDV-a)
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Odaberite vrstu pakiranja
Odaberite vrstu pakiranja
količinajedinična cijenaPo pakiranje
Možda će vas zanimati
RES W/W 7W 82 OHM
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
TE Connectivity
Resistance
82Ω
Product Type
Resistor
Power Rating
7W
Resistor Type
Power
Tolerance ±
5%
Packaging
Box
Axial/Radial
Axial
Technology
Wirewound
Series
SBC
Automotive Standard
Pin Count
2
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
350°C
Length
38mm
Height
8mm
Standards/Approvals
Width
7mm
Temperature Coefficient
+200 ppm/°C
Zemlja podrijetla
India
Detalji o proizvodu
SBC Series 7W, Axial
RES W/W 7W 82 OHM