THK Linear Guide Carriage HSR15R1SS(GK) HSR Series, 8.33 kN Dynamic Load
RS kataloški broj:: 729-9979robna marka: THKProizvođački broj:: HSR15R1SS(GK)
brand-logo
Prikaži sve u Linear Guide Blocks
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
THK
Product Type
Linear Guide Carriage
Series
HSR
Carriage Length
56.6mm
Carriage Width
34mm
Dynamic Load Rating
8.33kN
Static Load Rating
13.5kN
Carriage Type
LM Block
Acceptable Rail Width
15mm
Carriage Material
Stainless Steel
Standards/Approvals
No
Detalji o proizvodu
HSR-R Linear Carriages
Linear Guides and Rails - THK
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
količinajedinična cijena
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
THK
Product Type
Linear Guide Carriage
Series
HSR
Carriage Length
56.6mm
Carriage Width
34mm
Dynamic Load Rating
8.33kN
Static Load Rating
13.5kN
Carriage Type
LM Block
Acceptable Rail Width
15mm