Vishay 200μF Electrolytic Capacitor 250V dc, Through Hole - 39D207F250JP6
RS kataloški broj:: 855-6093robna marka: VishayProizvođački broj:: 39D207F250JP6
brand-logo
Prikaži sve u Kondenzatori-aluminijski
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
Vishay
Capacitance
200µF
Voltage
250V dc
Mounting Type
Through Hole
Technology
Electrolytic
Dimensions
25.7 x 67.1mm
Height
67.1mm
Minimum Operating Temperature
-20°C
Diameter
25.7mm
Maximum Operating Temperature
+85°C
Lifetime
500h
Series
39D
Tolerance
-10 → +50%
Zemlja podrijetla
United States
Detalji o proizvodu
Vishay 36D Series
Clamp-fixing +85°C
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Cijena na upit
Cijena na upit
Proizvođač
Vishay
Capacitance
200µF
Voltage
250V dc
Mounting Type
Through Hole
Technology
Electrolytic
Dimensions
25.7 x 67.1mm
Height
67.1mm
Minimum Operating Temperature
-20°C
Diameter
25.7mm
Maximum Operating Temperature
+85°C
Lifetime
500h
Series
39D
Tolerance
-10 → +50%
Zemlja podrijetla
United States
Detalji o proizvodu
Vishay 36D Series
Clamp-fixing +85°C