XP Power Switching Power Supply, EPL225PS18 , 18V dc, 12.5A, 225W, 1 Output, 85 → 264V ac Input Voltage
RS kataloški broj:: 122-7636robna marka: XP PowerProizvođački broj:: EPL225PS18
brand-logo
Prikaži sve u Switching Power Supplies
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
XP Power
Output Voltage
18V dc
Output Current
12.5A
Power Rating
225W
Number of Outputs
1
Input Voltage
85 → 264V ac
Mounting Type
Chassis Mount
Package Type
Open Frame
Length
101.6mm
Width
50.8mm
Medical Approved
Yes
Depth
29.6mm
Minimum Temperature
-20°C
Weight
195g
Maximum Temperature
+70°C
Zemlja podrijetla
Taiwan, Province Of China
Detalji o proizvodu
XP Power - EPL225 Series Switch Mode Power Supply
Switch Mode - XP Power
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Cijena na upit
Cijena na upit
Proizvođač
XP Power
Output Voltage
18V dc
Output Current
12.5A
Power Rating
225W
Number of Outputs
1
Input Voltage
85 → 264V ac
Mounting Type
Chassis Mount
Package Type
Open Frame
Length
101.6mm
Width
50.8mm
Medical Approved
Yes
Depth
29.6mm
Minimum Temperature
-20°C
Weight
195g
Maximum Temperature
+70°C