XP Power Switching Power Supply, LCS100US48, 48V dc, 2.3A, 110W, 1 Output, 85 → 264 V ac, 120 → 373 V dc
RS kataloški broj:: 218-8343robna marka: XP PowerProizvođački broj:: LCS100US48
brand-logo
Prikaži sve u Switching Power Supplies
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
XP Power
Output Voltage
48V dc
Output Current
2.3A
Power Rating
110W
Number of Outputs
1
Input Voltage
85 → 264 V ac, 120 → 373 V dc
Package Type
Enclosed
Medical Approved
No
Series
LCS100
Zemlja podrijetla
China
Možda će vas zanimati
MEAN WELL, LRS-100-48, 2.3A
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Cijena na upit
Cijena na upit
Možda će vas zanimati
MEAN WELL, LRS-100-48, 2.3A
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
XP Power
Output Voltage
48V dc
Output Current
2.3A
Power Rating
110W
Number of Outputs
1
Input Voltage
85 → 264 V ac, 120 → 373 V dc