XP Power AC-DC Power Supply, LCW15US48, 48V dc, 0.32A, 15W, 1 Output, 85 → 305V ac Input Voltage
brand-logo
Prikaži sve u Switching Power Supplies
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
XP Power
Output Voltage
48V dc
Output Current
0.32A
Power Rating
15W
Number of Outputs
1
Input Voltage
85 → 305V ac
Package Type
Enclosed
Medical Approved
No
Embedded
Yes
Series
LCW15
Zemlja podrijetla
China
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Cijena na upit
Cijena na upit
Proizvođač
XP Power
Output Voltage
48V dc
Output Current
0.32A
Power Rating
15W
Number of Outputs
1
Input Voltage
85 → 305V ac