Menu
Proizvodi
Parts list
0.00(bez PDV-a)
Menu

Phoenix Contact SC Duplex to SC Duplex OM2 Multi Mode Fibre Optic Cable, 1m

RS kataloški broj 240-1107
Robna marka Phoenix Contact
Proizvođački broj 1115536

Stanje skladišta trenutno nije raspoloživo

Pokušajte kasnije

Stanje skladišta trenutno nije raspoloživo

KM 183.39

Each (bez PDV-a)

KM 214.57

Each (s PDV-om)

Phoenix Contact SC Duplex to SC Duplex OM2 Multi Mode Fibre Optic Cable, 1m

trenutno stanje skladišta

Stanje skladišta trenutno nije raspoloživo

Pokušajte kasnije

Specifikacije

Technical Document

Potvrda o RoHS usklađenosti

potvrda sukladnosti