RS kataloški broj:: 419-0416robna marka: PanasonicProizvođački broj:: EEAFC1E220
Panasonic
Možda će vas zanimati
Panasonic 22 μF Capacitor 25 V dc, Radial, Through Hole - EEAFC1E220 Radial Lead
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Cijena na upit
komadno (u pakiranju od 10) (bez PDV-a)
Capacitor, electrolytic, radial, 105CFC, 25V, 22uF
Cijena na upit
Možda će vas zanimati
Panasonic