Panasonic 22 μF Capacitor 25 V dc, Radial, Through Hole - EEAFC1E220 Radial Lead
brand-logo
Prikaži sve u Kondenzatori-aluminijski
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
Panasonic
Capacitance
22μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Height
7mm
Polarity
Polar
Length
7mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Pin Count
2
Termination Type
Radial Lead
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
2mm
Lifetime
1000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Equivalent Series Resistance ESR
950mΩ
Series
FC Radial
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%
Detalji o proizvodu
FC Series 1uF - 100uF
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
Capacitor, electrolytic, radial, 105CFC, 25V, 22uF
Cijena na upitkomadno (u pakiranju od 10) (bez PDV-a)
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
količinajedinična cijenaPo pakiranje
Možda će vas zanimati
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
Panasonic
Capacitance
22μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Height
7mm
Polarity
Polar
Length
7mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Pin Count
2
Termination Type
Radial Lead
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
2mm
Lifetime
1000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
950mΩ
Series
FC Radial
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%
Detalji o proizvodu
FC Series 1uF - 100uF