Panasonic 22 μF Capacitor 35 V dc, Surface Mount Solder - EEEFC1V220P D
RS kataloški broj:: 537-0360robna marka: PanasonicProizvođački broj:: EEEFC1V220P
Capacitance
22μF
Product Type
Capacitor
Packaging
Tape
Height
5.4mm
Length
5.4mm
Package/Case
D
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pin Count
2
Termination Type
Solder
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
1000 h
Tolerance ±
20%
Ripple Current
140mA
Leakage Current
7.7μA
Series
FC SMD
Automotive Standard
AEC-Q200
Detalji o proizvodu
FC Series (Low ESR)
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
VFC smt Al electro cap,22uF 35V 105deg
Cijena na upitkomadno (u pakiranju od 5) (bez PDV-a)
Panasonic 22 μF Capacitor 35 V dc, Surface Mount Solder D
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Odaberite vrstu pakiranja
Odaberite vrstu pakiranja
količinajedinična cijenaPo pakiranje
Možda će vas zanimati
Capacitance
22μF
Product Type
Capacitor
Packaging
Tape
Height
5.4mm
Length
5.4mm
Package/Case
D
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pin Count
2
Termination Type
Solder
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
1000 h
Tolerance ±
20%
Ripple Current
140mA
Leakage Current
7.7μA
Series
FC SMD
Automotive Standard
AEC-Q200
Detalji o proizvodu
FC Series (Low ESR)