RS kataloški broj:: 747-8807robna marka: PanasonicProizvođački broj:: EEEFC1V220P
brand-logo
Prikaži sve u Kondenzatori-aluminijski
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
Panasonic
Capacitance
22μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Surface Mount
Packaging
Tape
Height
5.4mm
Polarity
Polar
Length
5.4mm
Package/Case
D
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pin Count
2
Termination Type
Solder
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
1000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Ripple Current
140mA
Leakage Current
7.7μA
Series
FC SMD
Automotive Standard
AEC-Q200
Zemlja podrijetla
Malaysia
Detalji o proizvodu
FC Series reels
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
Panasonic 22 μF Capacitor 35 V dc, Surface Mount Solder - EEEFC1V220P D
Panasonic 22 μF Capacitor 35 V dc, Surface Mount Solder D
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
količinajedinična cijenaPo kolut
Možda će vas zanimati
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
Panasonic
Capacitance
22μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Surface Mount
Packaging
Tape
Height
5.4mm
Polarity
Polar
Length
5.4mm
Package/Case
D
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pin Count
2
Termination Type
Solder
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
1000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Ripple Current
140mA
Leakage Current
7.7μA
Series
FC SMD
Automotive Standard
AEC-Q200
Zemlja podrijetla
Malaysia
Detalji o proizvodu
FC Series reels