Panasonic 47 μF Capacitor 16 V dc, Surface Mount Solder - EEEHB1C470P
Capacitance
47μF
Packaging
Tape
Height
5.8mm
Length
5.8mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
2000 h
Tolerance ±
20%
Ripple Current
70mA
Series
HB SMD
Automotive Standard
AEC-Q200
Zemlja podrijetla
Malaysia
Detalji o proizvodu
HB Series
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
Rubycon 47 μF Capacitor 16 V, 16 V dc, Surface, Surface Mount - 16SGV47M6.3X6.1 Solder
Cijena na upitkomadno (u kutiji od 1000) (bez PDV-a)
HB smt Al electro cap,47uF 16V
Cijena na upitkomadno (u pakiranju od 5) (bez PDV-a)
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Odaberite vrstu pakiranja
Možda će vas zanimati
HB smt Al electro cap,47uF 16V
Capacitance
47μF
Packaging
Tape
Height
5.8mm
Length
5.8mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lifetime
2000 h
Tolerance ±
20%
Ripple Current
70mA
Series
HB SMD
Automotive Standard
AEC-Q200
Zemlja podrijetla
Malaysia
Detalji o proizvodu
HB Series
HB smt Al electro cap,47uF 16V