Rubycon 47 μF Capacitor 16 V, 16 V dc, Surface, Surface Mount - 16SGV47M6.3X6.1 Solder
RS kataloški broj:: 172-7457robna marka: RubyconProizvođački broj:: 16SGV47M6.3X6.1
brand-logo
Prikaži sve u Kondenzatori-aluminijski
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
Rubycon
Capacitance
47μF
Product Type
Capacitor
Construction
Cylindrical Can
Mount Type
Surface, Surface Mount
Height
6.1mm
Polarity
Polar
Length
6.1mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Pin Count
2
Termination Type
Solder
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
1.8mm
Lifetime
2000 h, 2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Automotive Standard
No
Series
SVG
Dissipation Factor
0.16%
Zemlja podrijetla
Japan
Detalji o proizvodu
SVG series
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
Panasonic 47 μF Capacitor 16 V dc, Surface Mount Solder - EEEHB1C470P
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Cijena na upit
komadno (u kutiji od 1000) (bez PDV-a)
Cijena na upit
Možda će vas zanimati
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
Rubycon
Capacitance
47μF
Product Type
Capacitor
Construction
Cylindrical Can
Mount Type
Surface, Surface Mount
Height
6.1mm
Polarity
Polar
Length
6.1mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Pin Count
2
Termination Type
Solder
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
1.8mm
Lifetime
2000 h, 2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Automotive Standard
No
Series
SVG
Dissipation Factor
0.16%