Panasonic 100 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 35 V dc, Radial, Through Hole - EEUFC1V101 Radial Lead
Capacitance
100μF
Product Type
Aluminium Electrolytic Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Height
11.5mm
Length
11.5mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
3.5mm
Lifetime
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Equivalent Series Resistance ESR
117mΩ
Series
FC-A
Dissipation Factor
200%
Detalji o proizvodu
FC Series 1uF - 100uF
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
RS PRO 100 μF Capacitor 35 V dc, Radial, Through Hole Radial Lead
Capacitor, electrolytic, radial, 105CFC, 35V, 100uF
Cijena na upitkomadno (u pakiranju od 10) (bez PDV-a)
Nichicon 100 μF Capacitor 35 V dc, Radial, Through Hole - UPS1V101MPD PC Pin
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Odaberite vrstu pakiranja
Odaberite vrstu pakiranja
količinajedinična cijenaPo pakiranje
Možda će vas zanimati
Capacitance
100μF
Product Type
Construction
Radial Can
Mount Type
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Height
11.5mm
Length
11.5mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Maximum Operating Temperature
105°C
Lead Pitch
3.5mm
Lifetime
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
117mΩ
Series
FC-A
Dissipation Factor
200%
Detalji o proizvodu
FC Series 1uF - 100uF