DMC Crimp Extraction Tool, MS24256R16 Series, Crimp Contact, Extraction Tool Contact, Contact size 16 AWG
RS kataloški broj:: 446-210robna marka: DMCProizvođački broj:: DRK16
Proizvođač
DMC
Product Type
Crimp Extraction Tool
Sub Type
Extraction Tool
Contact Type
Crimp
Contact Size
16 AWG
Series
MS24256R16
Overall Length
133.35mm
Tip Width
3.48 mm
Tip Length
10.67mm
Standards/Approvals
No
Zemlja podrijetla
United States
Detalji o proizvodu
162GB Tooling
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
količinajedinična cijena
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
DMC
Product Type
Crimp Extraction Tool
Sub Type
Extraction Tool
Contact Type
Crimp
Contact Size
16 AWG
Series
MS24256R16
Overall Length
133.35mm
Tip Width
3.48 mm
Tip Length
10.67mm