Littelfuse SMCJ30CA 1-Element Bi-Directional TVS Diode, 1.5 kW, 2-Pin DO-214
brand-logo
Prikaži sve u TVS Diodes
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
Littelfuse
Diode Configuration
Single
Product Type
TVS Diode
Direction Type
Bi-Directional
Minimum Breakdown Voltage Vbr
33.3V
Mount Type
Surface
Package Type
DO-214
Maximum Reverse Stand-off Voltage Vwm
30V
Pin Count
2
Peak Pulse Power Dissipation Pppm
1.5kW
Clamping Voltage VC
48.4V
Minimum Operating Temperature
-65°C
Test Current It
1mA
Maximum Peak Pulse Current Ippm
31A
ESD Protection
Yes
Number of Elements per Chip
1
Maximum Operating Temperature
150°C
Height
2.417mm
Length
7.11mm
Standards/Approvals
No
Series
SMCJ
Maximum Reverse Leakage Current
1μA
Automotive Standard
No
Detalji o proizvodu
TVS Diodes SMT Bidirectional 1500W, SMCJ Series, Littelfuse
Transient Voltage Suppressors, Littelfuse
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
DiodesZetex 1-Element Bi-Directional TVS Diode, 1.5 kW, 2-Pin SMC
Vishay SMCJ30CA-E3/57T 1-Element Bi-Directional TVS Diode, 1.5 kW, 2-Pin SMC
DiodesZetex SMCJ30CA-13-F 1-Element Bi-Directional TVS Diode, 1.5 kW, 2-Pin SMC
Prikaži sve u TVS Diodes
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Odaberite vrstu pakiranja
Odaberite vrstu pakiranja
Možda će vas zanimati
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
Littelfuse
Diode Configuration
Single
Product Type
TVS Diode
Direction Type
Bi-Directional
Minimum Breakdown Voltage Vbr
33.3V
Mount Type
Surface
Package Type
DO-214
30V
Pin Count
2
1.5kW
Clamping Voltage VC
48.4V
Minimum Operating Temperature
-65°C
Test Current It
1mA
31A
ESD Protection
Yes
Number of Elements per Chip
1
Maximum Operating Temperature
150°C
Height
2.417mm
Length
7.11mm
Standards/Approvals
Series
SMCJ
1μA
Automotive Standard
Detalji o proizvodu