Panasonic 470 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 35 V dc, Through Hole - ECA1VM471 Radial Lead
Capacitance
470μF
Product Type
Aluminium Electrolytic Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Through Hole
Packaging
Bag
Height
16mm
Length
16mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Termination Type
Radial Lead
Maximum Operating Temperature
85°C
Lead Pitch
5mm
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Series
MA
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
150%
Zemlja podrijetla
Malaysia
Detalji o proizvodu
M Series
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
Yageo 470μF Electrolytic Capacitor 35V dc, Through Hole - SK035M0470B5S-1015
Cijena na upitkomadno (u pakiranju od 50) (bez PDV-a)
RS PRO 470μF Electrolytic Aluminium Electrolytic Capacitor 25V dc, Through Hole
Cijena na upitkomadno (u pakiranju od 5) (bez PDV-a)
Radial Al electrolytic GS cap,35V 470uF
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Odaberite vrstu pakiranja
Odaberite vrstu pakiranja
količinajedinična cijenaPo pakiranje
Možda će vas zanimati
Capacitance
470μF
Product Type
Construction
Radial Can
Mount Type
Through Hole
Packaging
Bag
Height
16mm
Length
16mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Termination Type
Radial Lead
Maximum Operating Temperature
85°C
Lead Pitch
5mm
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Series
MA
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
150%
Zemlja podrijetla
Malaysia
Detalji o proizvodu
M Series