Panasonic 150μF Electrolytic Aluminium Electrolytic Capacitor 100V dc, Surface Mount - EEVFK2A151M
RS kataloški broj:: 434-0138robna marka: PanasonicProizvođački broj:: EEVFK2A151M
brand-logo
Prikaži sve u Kondenzatori-aluminijski
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
Panasonic
Capacitance
150µF
Voltage
100V dc
Mounting Type
Surface Mount
Technology
Electrolytic
Dimensions
16 (Dia.) x 16.5mm
Height
16.5mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Diameter
16mm
Maximum Operating Temperature
+105°C
Lifetime
5000h
Tolerance
±20%
Ripple Current
793mA
Leakage Current
3 μA
Kliknite ovdje kako biste saznali više
Možda će vas zanimati
Panasonic 150 μF Capacitor 100 V dc, Surface Mount Solder - EEVFK2A151M 0125
Informacije o stanju skladišta trenutno nisu dostupne.
Cijena na upit
komadno (u pakiranju od 5) (bez PDV-a)
Cijena na upit
Možda će vas zanimati
Tehnička dokumentacija
Tehnički podaci
Proizvođač
Panasonic
Capacitance
150µF
Voltage
100V dc
Mounting Type
Surface Mount
Technology
Electrolytic
Dimensions
16 (Dia.) x 16.5mm
Height
16.5mm
Minimum Operating Temperature
-55°C
Diameter
16mm
Maximum Operating Temperature
+105°C
Lifetime
5000h
Tolerance
±20%
Ripple Current
793mA
Leakage Current
3 μA